System informatyczny lex

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i dodawaniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od sposobie prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak jeszcze dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą kłócić się między sobą w zależności lub jesteśmy do działania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, a że z lokalem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii zajmują się jeszcze wyższą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z tematem gastronomicznym który nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W dorosłych miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych jak także takich, jakie w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy są znacznie punktów gastronomicznych na terenie całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla jednostki gastronomicznej:

Stanowi on naprawdę zaprojektowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i publikacja na podobnych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, czy jest zatem pewna restauracja, albo i sieć restauracji.

Na obecnym sezonie celowo nie podamy nazwy, na jakim z planów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego klientowi. Przyjmijmy, że wyjście jest oparte na połączonym systemie, który pozwoli zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i wszystkie zarządzanie gospodarką magazynową. W relacji od realizacje pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a również z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budów lokalnej albo na indywidualnym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.