Orzezwiajacy mus

W upalne dni ludzie często marzą o napoju, który jednocześnie zaspokoiłby ich oczekiwanie oraz orzeźwił. W takim wypadku najlepiej zbierają się koktajle na podstawie mleka, kefiru, jogurtu naturalnego czy też kruszonego lodu. W internecie oraz sztukach kucharskich można odnaleźć mnóstwo przepisów na ciekawe napoje tego sposobu. Oczywiście można zaopatrzyć się w dobre koktajle w restauracji, supermarkecie lub lodziarni, jednak warto pokazać się uczyć je jednemu. Stanowi obecne nie tylko zdecydowanie popularniejsze rozwiązanie, ale także zdrowsze. Eksperymenty w kuchni dają ogromną satysfakcję. Z pewnością nasze starania docenią członkowie rodziny czy znajomi, którzy wejdą z wizytą w jakiś upalny dzień.

Koktajl bananowyKoktajlem, który tenże najczęściej przygotowuję, stanowi ostatni o smaku bananowym na podstawie mleka. Banany można kupić o jakiejś chwili roku, nie tylko latem, a mleko to punkt wyposażenia każdej lodówki. Dodatkowo banany to pewne z najpopularniejszych produktów na rynku. Otrzymany napój jest piękny, ważny i pożywny - ale każdy gęsty koktajl można mówić jako oddzielny posiłek.

Koktajl truskawkowyInnym popularnym rodzajem napoju jest ten o smaku truskawkowym. Najlepiej przyrządzać go w okresie letnim, od czerwca do sierpnia, kiedy truskawki są najsmaczniejsze i widoczne na jakimkolwiek stoisku. Idealnym lekarstwem jest połączenie mleka, truskawek i bananów - ta jedyna praca będzie doskonałym doznaniem dla swoich kubków smakowych.

http://sk.healthymode.eu/dr-farin-man-ucinne-chudnutie-pilulky/

Tak można mówić przepisy bez końca. Koktajl o smaku owoców leśnych, zrobiony z malin, jeżyn i jagód? Dlaczego nie! I może brzoskwiniowe orzeźwienie? W przypadku brzoskwiń jako baza koktajlu lepiej sprawdzi się kruszony lód niż mleko czy kefir. I co powiesz na mix truskawki i kiwi, zakrapiany cytryną? Miej tylko, by upewnić się, że kiwi nie jest ciężkie - mówię z badania.

Rozdrabniarka do owocówOczywiście plan na koktajl i finalne produkty to dodatkowo nie wszystko. Trzeba być dobrzy sprzęt. Najlepiej sprawdzi się wielofunkcyjny robot kuchenny z pięknej firmy lub solidna rozdrabniarka do owoców. Na zbytu istnieje wiele takich efektów oraz o przeznaczyć chwilę na ich porównanie, aby wyselekcjonować taki, który tak wykona swoje przewidywania oraz potrzeby. Uważam, że warto zainwestować w blender z funkcją kruszenia lodu, który przyczyni się nie tylko do deserów owocowych, ale same na przykład do tworzenia mrożonej kawy.