Krajalnica jac pico

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do prostych jak sery. Dobre środki i proste wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na zajęcie jej w przejrzystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu inny pracownik że stać już zastosowany w różne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i dodatkowe do stworzenia w szybkim okresie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób artykułów jest na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są i części zamienne w prostych cenach. Urządzenie szanuje się z wielu elementów, które mogą stać wyszczególnione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.